שמחת השיתוף של ימי השנה הראשונים, נינג בינג

כל טיול לחברי קרן אסיאטיקה, כל תוכנית, וכל יעד מביאים שמחות ורגשות חדשים. והפגישה במרכז נינג בינג להגנה חברתית ופגודת ״קיי וי״ יצרה בעבר זיכרונות בלתי נשכחים לקבוצת התמיכה הקהילתית של אסיאטיקה.
 
 
בשעות הבוקר המוקדמות של ה- 4 בינואר 2019 התכנסו חברי הקבוצה להתכונן ליציאה. היעד הראשון היה המרכז להגנה חברתית של נינג בינג, שם ביתם של למעלה מ- 40 קשישים ו- 85 ילדים מוגבלים.
 
 
כדי לעזור לקשישים ולילדים במרכז, כדי שהחורף יהיה חם יותר, וכדי לקבל את פני ראשית השנה הויטנאמית באווירה שמחה, אסיאטיקה לא רק מביאה מתנות חומריות, אלא גם מתנות נפשיות ומשמעותיות. חברי צוות התמיכה בקהילה הכינו הופעות מיוחדות כדי להביא שמחה לקשישים שכאן.
 
 
לאחר הפגישה חברי קרן אסיאטיקה ביקרו בכל החדרים כדי לדבר וללמוד על תנאי החיים היומיומיים, וכדי להביא מתנות.
בשעה 10:30, הם עזבו את המרכז, ויצאו ליעד השני: פגודת ״קי ווי״. אסיאטיקה, בשיחה עם הנזיר תיץ נגיין האן, שגידל שני ילדים בפגודה, הייתה הזדמנות להבין יותר את מצבם. כאן, קרן אסיאטיקה העניקה לילדים גם תרמיל, וגם מלגה של  500,000VND כדי לעודד אותם לשאוף ללמוד.
 
 
אם כי זה היה רק טיול קצר, הוא היה מלא ברגשות. אנו מקווים כי המתנות הקטנות של קרן אסיאטיקה הביאו הרבה שמחה ותקווה לקשישים ולילדים שבנינג בינג.
 

Share me now

איך להזמין את הטיול?

1
צרו קשר עם אסיאטיקה וסיפרו לנו את הרעיונות שלכם
2
קבל ייעוץ והמלצה מומחה הנסיעות שלנו
3
הגע להסכם ואשר לארגן את הטיול שלך
4
אסיאטיקה נסיעות שומרת על כל השירותים לטיול שלכם
5
הרם את המזוודה ותיהנו מטיול חסר דאגות