לואנג פראבנג

לואנג פראבנג היא עיר הבירה העתיקה של לאוס והמשכן המלכותי. היסטוריה לעתים סוערת עיצבה את עושרה של לואנג פראבנג וניתן למצוא אותה במקדשים ובאנדרטאות הנסתרות השופעות שלה. המורשת העשירה הזאת היא הסיבה שלואנג פראבנג הוכרה כאתר מורשת עולמית על ידי אונסק"ו.

בלואנג פראבנג ישנם אתרים היסטוריים וטבעיים רבים כמו המפלים הגדולים של טאד קואנג סי ו-סא, והמערות המרשימות של פאק או. פעילויות רבות זמינות לתיירים: גילוי מקדשים, רכיבת פילים, טיולי ג'ונגל, וביקורים בכפרי מלאכה מסורתיים. העיר העתיקה פופולרית גם כיעד לשופינג עם שוק הלילה הצבעוני שלה ועם בוטיקים יוקרתיים המציעים מגוון רחב של מלאכות בסגנון לאוס.

עבור תושבי לאוס, העיר היא בעיקר מקום רוחני: רוחות הרפאים של עברה המפואר עדיין רודפות את המוזיאון הלאומי; מאות נזירים צעירים מקבלים את תורתו של בודהא במקדשים נוצצים. מספר גדול של בתים קולוניאליים שמורים היטב הם גם צד מרתק של העיר.

למרות משמעותה ההיסטורית והתרבותית לואנג פראבנג היא עיירה קטנה וניתן לראות את כל אתרי החובה ביום אחד בלבד.

סיור עירוני ב-לואנג פראבנג יכיר לכם מקדשים ידועים המוכרים על ידי אונסק"ו: המקדש העתיק וואט ויסון, מנזר הלב הפתוח - וואט אהם, מקדש וואט שיינג טונג המרהיב, ועוד. כדאי לטפס על 328 מדרגות של הר ׳פוסי׳ כדי להתפעל מהנוף הפנורמי של העמק, ולאחר מכן לשוטט בנחת במעברי השווקים האתניים המקומיים.

 

איך להזמין את הטיול?

1
צרו קשר עם אסיאטיקה וסיפרו לנו את הרעיונות שלכם
2
קבל ייעוץ והמלצה מומחה הנסיעות שלנו
3
הגע להסכם ואשר לארגן את הטיול שלך
4
אסיאטיקה נסיעות שומרת על כל השירותים לטיול שלכם
5
הרם את המזוודה ותיהנו מטיול חסר דאגות